skip to Main Content

Genel katılıma açık eğitimler pratik çalışmalar, üretim ve hizmet sektörlerini kapsayan örneklerle desteklenmektedir. 09.30 – 17.00 saatleri arasında verilmekte olan eğitimler katılımcıların rahatlığı ve konsantrasyonlarını sağlamak amacıyla 15 kişilik gruplarda Richmond’s Oteli’nin sunduğu geniş imkanlarla verilmektedir.

Eğitim notları, hergün öğleden önce ve öğleden sonra birer çay molası (çay/kahve kuru pasta çeşitleri), 4 tabak (full course) öğle yemeği eğitim ücretinin içindedir.

Genel katılıma açık eğitimlere katılmak isteyenler, eğitim ücretini en geç aşağıdaki Eğitim Programında belirtilen son ödeme tarihine dek Garanti Bankası Galatasaray Şubesi 6201209hesaba yatırıp, dekontu 0 216 414 67 44 noya fakslayarak kayıt işlemlerini tamamlarlar.

Genel katılıma açık eğitim planı ve ücretleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Firma içi eğitimlerin etkin ve verimli olmasını sağlamak için, söz konusu firmanın kısa bir tanıtımı, organizasyonu, proses ve ürün bilgileri (gizlilik arzedenler dışında) KAVRAM eğitmenleri tarafından incelenir. Eğitim, örneklemeler de dahil olmak üzere firmaya özgü yapılır. Eğitimler, katılımcıların görüş ve düşüncelerini ilettikleri soru cevap ilişkileri, pratik çalışmaları, eğitim programına uygun çalışma ve sunuş özelliği ile sürekli canlı tutulmaktadır. 15-20 kişilik gruplara yönelik tasarlanan firma içi eğitim başvurularınızı Bilgi/Teklif Formu ile bize iletebilirsiniz.

Tüm eğitim katılımcılarına Katılım/Başarı Sertifikası düzenlenir

Back To Top